Dieta o niskim indeksie glikemicznym z Diben DRINK

Dieta o niskim indeksie glikemicznym jest zalecana nie tylko osobom, które chcą schudnąć, ale przede wszystkim cukrzykom, którzy po prostu nie powinni spożywać produktów o wysokim indeksie glikemicznym. Niestety, taka dieta bywa dość monotonna, przez co chorzy już po niedługim czasie zaczynają odczuwać zniechęcenie, co może doprowadzić na przykład do spadku apetytu. A to najprostsza droga do niedożywienia.

Jak powinna wyglądać dieta dla cukrzyka? Jak ją urozmaicić?

Z zasady, dieta dla cukrzyka powinna być ustalona przez dietetyka. Osoba chora musi jej bezwzględnie przestrzegać, co też doprowadza do tego, że z czasem jedzenie nie jest już przyjemnością, a jedynie przykrym obowiązkiem. Na szczęście są pewne metody, które w sposób bezpieczny pozwalają urozmaicić to sztywne menu, a przy tym są smaczne. To przede wszystkim napoje Diben DRINK. Każdy z nich może zastąpić konkretny posiłek. Jak to jest możliwe?


W koktajlach Diben Drink znajdują się wszystkie niezbędne składniki odżywcze, które powinny być dostarczone do organizmu wraz z pożywieniem. Są to tłuszcze, białko, węglowodany i błonnik. Drink posiada bardzo przyjemną konsystencję, jest łatwy do spożycia oraz ma wyjątkowy smak owoców leśnych. Jest uwielbiany przez wiele osób i nawet traktowany jak coś na zasadzie słodyczy. W drinku znajduje się odpowiednia ilość kalorii, a także szereg niezbędnych witamin i mikroelementów.

Diben DRINK może być również alternatywą dla całej diety, choć o zastąpieniu nim wszystkim posiłków zazwyczaj decyduje lekarz. W związku z tym bardzo często jest stosowany do odżywiania osób zagrożonych niedożywieniem lub niedożywionych. Ponadto posiada niski indeks glikemiczny, przez co jest zdrowy i w pełni bezpieczny dla osób cierpiących na cukrzycę.

Jeżeli chcesz wprowadzić Diben DRINK do swojej diety i szukasz dodatkowych informacji na temat tego produktu, to odwiedź stronę producenta lub porozmawiaj na ten temat ze swoim lekarzem. Koktajle Diben DRINK można bez problemu dostać w prawie każdej aptece.

Ostatnia edycja przez

Skomentuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Fora internetowe czy portale medyczne – gdzie szukać informacji o zdrowiu?

Dla osób szukających w internecie rzetelnej wiedzy medycznej przekazanej w przystępny sposób dobrym wyborem jest portal medyczny. Informacje tam publikowane...

Zamknij