Wyśw. od 1 od 10 z 10 artykułów
Archiwum | Choroby pasożytnicze kanał RSS

Jak długo trwa leczenie wszawicy?

Nie wiesz, ile na to wszystko trzeba będzie poświęcić czasu? Na szczęście niespecjalnie długo. Szczególnie jak zdecydujesz się na odpowiednie preparaty. Wówczas wszawica szybko stanie się tylko tak naprawdę niemiłym wspomnieniem z przeszłości… Czy wszawica powinna być bagatelizowana? Zdecydowanie nie. Sporo cennych faktów odnośnie tego właśnie zagadnienia zaraz zostanie przez nas przytoczonych. Na pewno wszawica  Full Article…

0

Leki przeciwpasożytnicze

Leki działające na pasożyty skóry. (więcej…) Odwiedzający wpisali takie problemy: wszy, jacutin, wszawica, lindan lek, lindan maść, lindan, lindan cena, masc wilkinsona.

1

Aspergiloza

Aspergillosis to grzyby z rodzaju Aspergillus (szczególnie fumigatus i niger) to następny, po Candida, czynnik etiologiczny 'szpitalnych’ grzybic u osób ciężko chorych. (więcej…) Odwiedzający wpisali takie problemy: aspergiloza, aspergillus fumigatus leczenie, aspergillus fumigatus objawy, aspergiloza objawy, aspergillus fumigatus.

1

Bąblowica

Po łacinie: Echinococcus granulosus. (więcej…) Odwiedzający wpisali takie problemy: bąblowiec diagnostyka, bąblowica diagnostyka.

0

Wągrzyca

Wągrzyca to po łacinie: Taenia solium. (więcej…) Odwiedzający wpisali takie problemy: wagrzyca.

0

Tasiemczyca

Tasiemczyca po łacinie: Taenia saginata (więcej…) Odwiedzający wpisali takie problemy: yomesan cena, prazykwantel cena, niklozamid cena, tasiemczyca leczenie, tasiemczyca objawy choroby i leczenie, NIKLOZAMID.

0

Glistnica

Glistnica jest to inaczej askarioza; choroba pasożytnicza po­wodowana przez glistę ludzką (Ascaris lumbricoides), która – czasami w olbrzymiej ilości – zagnieżdża się w jelicie cienkim. (więcej…)

1

Toksokaroza

Po łacinie: T. canis, T. cati. Wywołują: nicienie. (więcej…) Odwiedzający wpisali takie problemy: toksokaroza leczenie.

0